Ale kino+
alekino+
Film. PODEJRZANI

PODEJRZANI

The Usual Suspects
film sensacyjny, USA/Niemcy, 1995, 102 min. 16
reżyseria: Bryan Singer
obsada: Benicio Del Toro, Gabriel Byrne, Kevin Spacey, Stephen Baldwin
Premiera w Ale kino+: 2.12.2019 r.
343
Najbliższe emisje:
22:10
sobota7 grudnia
PODEJRZANI

W niewyjaśnionej eksplozji w porcie ginie 27 osób. Ponadto znajduje się tam kilkadziesiąt milionów dolarów. Od początku mocno śmierdząca sprawa. Policja szuka i przesłuchuje podejrzanych.

Jeden ze świadków tragedii, niegroźny kryminalista Verbal Kint przekonuje wszystkich, że odpowiedzialność za wybuch ponosi legendarny król przestępczego świata Kayser Soze. Kolejni zeznający w sprawie tylko pozornie przyczyniają się do jej rozwiązania.

Film, który im dłużej oglądasz, tym więcej masz pytań. Ma w świecie swoich wiernych fanów, którzy nawet znając zakończenie z przyjemnością zasiadają do rozwiązywania tej łamigłówki. Jest na co popatrzeć. Za scenariusz, Christophera McQuarrie'a uhonorowano Oscarem. Zaskakujący obraz spotęgowany muzyką Johna Ottmana, docenioną Saturnem, z doskonałą kreacją Kevina Spacey'a, nagrodzoną Oscarem i nominacją do Złotego Globu. Spacey ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. m.in. Oscara za "American Beauty" i nominacje do Złotego Globu za: "Kroniki portowe" oraz "Beyond the Sea".


ALE KINO+ POLECA

21.50
PIĄTEK6 grudnia
Kurier
Kurier

Niezależny kurier, zajmujący się przewożeniem nie zawsze legalnych przesyłek, otrzymuje…

01.00
PONIEDZIAŁEK9 grudnia
Ślepy punkt
Ślepy punkt

Szanowany policjant, Jan Verbeek, postanawia wystąpić z policji i zostać działaczem…

17.00
WTOREK10 grudnia
Złodziej w hotelu
Złodziej w hotelu

Choć John Robie, słynny złodziej biżuterii, wycofał się z zawodu, musi powrócić na scenę,…SERIALE

Alex. Brudny glina 2

Świat Alexa się całkowicie rozpadł. Zapłacił wysoką cenę za uratowanie syna przed mafią, opuściła go żona oraz siedzi w więzieniu za zabicie policjanta. Jak potoczą się dalsze losy byłego policjanta? Przetrwanie w więzieniu o zaostrzonym rygorze nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza jeśli wszyscy wiedzą, że w poprzednim życiu byłeś gliną...


Purpurowe rzeki

Serial na podstawie bestsellerowej powieści Jeana-Christophe Grangé, który brał czynny udział w tworzeniu ekranizacji. Wciągający thriller przedstawiający makabryczny świat pełen straszliwych zbrodni i wstrząsających rytuałów. Detektyw Pierre Niémans i jego nowa partnerka Camille Delauney prowadzą śledztwo w sprawie dziwnych zbrodni...