Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. PODEJRZANI

PODEJRZANI

The Usual Suspects
film sensacyjny, USA/Niemcy, 1995, 102 min. 16
reżyseria: Bryan Singer
obsada: Benicio Del Toro, Gabriel Byrne, Kevin Spacey, Stephen Baldwin
Premiera w Ale kino+: 2.12.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 57 miejsce w rankingu
Najbliższe emisje:
21:50
sobota19 września
PODEJRZANI

W niewyjaśnionej eksplozji w porcie ginie 27 osób. Ponadto znajduje się tam kilkadziesiąt milionów dolarów. Od początku mocno śmierdząca sprawa. Policja szuka i przesłuchuje podejrzanych.

Jeden ze świadków tragedii, niegroźny kryminalista Verbal Kint przekonuje wszystkich, że odpowiedzialność za wybuch ponosi legendarny król przestępczego świata Kayser Soze. Kolejni zeznający w sprawie tylko pozornie przyczyniają się do jej rozwiązania.

Film, który im dłużej oglądasz, tym więcej masz pytań. Ma w świecie swoich wiernych fanów, którzy nawet znając zakończenie z przyjemnością zasiadają do rozwiązywania tej łamigłówki. Jest na co popatrzeć. Za scenariusz, Christophera McQuarrie'a uhonorowano Oscarem. Zaskakujący obraz spotęgowany muzyką Johna Ottmana, docenioną Saturnem, z doskonałą kreacją Kevina Spacey'a, nagrodzoną Oscarem i nominacją do Złotego Globu. Spacey ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. m.in. Oscara za "American Beauty" i nominacje do Złotego Globu za: "Kroniki portowe" oraz "Beyond the Sea".


ALE KINO+ POLECA

22.55
PIĄTEK18 września
Suburbicon
Suburbicon

W spokojnym miasteczku dochodzi do tragedii - kobieta zostaje zabita przez włamywacza.…SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...