Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. POKŁON DLA ZAWODNIKA

POKŁON DLA ZAWODNIKA

Salute of the Jugger
sensacyjny, Australia, 1988, 104 min.
reżyseria: David Webb Peoples
obsada: Delroy Lindo, Max Fairchild, Rutger Hauer
Premiera w Ale kino+: 26.02.2000 r.
5.00
343
5 głosy | 10 miejsce w rankingu

W przyszłości Ziemia zostaje kompletnie zniszczona i zdewastowana przez okrutną nuklearną wojnę. Pozostali przy życiu mieszkańcy ukrywają się pod ziemią w ciemnych, ponurych miastach.

Ulubionym zajęciem tych zdegradowanych istot jest sport będący skrzyżowaniem amerykańskiego futbolu z walkami gladiatorów. Drużyna zdobywała punkty zatykając czaszki psów na wysokich kijach. Sallow (R. Hauer) był niegdyś jednym z najlepszych graczy, ale popadł w niełaskę za związek z pewną kobietą. Sallow tworzy nową drużynę z zamiarem pokonania Gonzo (M. Fairchild), kapitana drużyny będącej obecnym liderem w tej bezwzględnej grze.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...