Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. RANCHO DE LUXE

RANCHO DE LUXE


western, USA, 1975, 89 min.
reżyseria: Frank Perry
obsada: Charlene Dallas, Jeff Bridges, Sam Waterston, Slim Pickens
Premiera w Ale kino+: 8.04.2000 r.
343

Jack McKee (J. Bridges) i Cecil Colson (S. Waterson) tworzą parę drobnych naciągaczy mających nadzieję, że ostatni "skok" pomoże im się uwolnić z trybu ich monotonnego życia.

Jack to leniwy, wiodący cygańskie życie kowboy, który za wszelką cenę chce się wyrwać spod wpływów swojej skąpej i zrzędliwej żony. Z kolei Cecil to Indianin, który nie chce zastosować się do tradycyjnego trybu życia swoich przydków, uważając go za przestarzały i oderwany od rzeczywistości. Obaj mężczyźni zrobią wszystko, by się uwolnić od przeszłości.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...