Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Rodzina do wynajęcia

Rodzina do wynajęcia

Une famille à louer
komedia, Francja, Belgia, 2015, 110 min.
reżyseria: Jean-Pierre Améris
obsada: Benoit Poelvoorde, Benoît Poelvoorde, Benoît Poelvoorde, Francois Morel, François Morel, Virginie Efira
Premiera w Ale kino+: 5.09.2017 r.
5.00
343
5 głosy | 55 miejsce w rankingu
Rodzina do wynajęcia
© dystrybucja Best Film. ALL RIGHTS RESERVED

Urocza komedia twóry filmu "Przepis na miłość". W rolach głównych: Benoît Poelvoorde ("Coco Chanel"), Virginie Efira ("Facet na miarę") oraz François Morel ("Seks, miłość i terapia").

Paul-Andre (Benoît Poelvoorde) mimo, że ma wszystko o czym marzył: pieniądze, piękny dom, luksusowy samochód, chciałby wiedzieć jak to jest mieć... rodzinę. Pewnego dnia na jego drodze pojawia się Violette - samotna matka z dwójką dzieci, która ledwo wiąże koniec z końcem. Paul postanawia złożyć jej propozycję nie do odrzucenia - ona użyczy mu swojej rodziny, a on spłaci wszystkie jej długi.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...