Ale kino+
alekino+
Film. ROK POD ZNAKIEM KARABINU

ROK POD ZNAKIEM KARABINU

YEAR OF THE GUN
thriller, USA, 1991, 108 min.
reżyseria: John Frankenheimer
obsada: John Pankow, Sharon Stone, Thomas Elliot, Valeria Golino
Premiera w Ale kino+: 4.04.2001 r.
2.00
343
6 głosy | 1750 miejsce w rankingu

Lata siedemdziesiąte, David Raybourne jest amerykańskim dziennikarzem pracującym we Włoszech. Pisząc kolejny artykuł, wpada na ślad mafii. Jego współpracowniczka Alison King (Sharon Stone), fotografuje tajną akcję mafii.

David zostaje wplątany w siatkę Czerwonych Brygad, organizacji terrorystycznej, która przygotowuje się do porwania włoskiego premiera Aldo Moro. David i Alison znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie.

Sharon Stone zaczynała karierę jako modelka. Dość szybko porzuciła wybiegi na rzecz aktorstwa. Jej największe role to: "Nagi instynkt", w którym wcieliła się w femme fatale, a film okazał się wielkim sukcesem; "Silver", "Szybcy i martwi" w duecie z Leonardo di Caprio; "Diabolique", "Kula", "Gloria" - remake filmu Johna Cassavetesa. Niedługo będziemy mogli ją oglądać w drugiej części "Nagiego instynktu".
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...