Ale kino+
alekino+
Film. Rola, która odmieniła moje życie: Filmy pełne adrenaliny

Rola, która odmieniła moje życie: Filmy pełne adrenaliny

Role That Changed My Life: I Was an Adrenaline Junkie
film dokumentalny, USA, 21 min.

Premiera w Ale kino+: 29.04.2012 r.
343
Rola, która odmieniła moje życie: Filmy pełne adrenaliny
1
2

Seria dokumentalna "Rola, która odmieniła moje życie" opowiada o punktach zwrotnych w życiu sław Hollywood - o filmach, rolach oraz momentach, które wyznaczyły aktorom określony kierunek w ich karierze. W tym odcinku autorzy serii zaprezentują Vin Diesela, Jasona Stathama oraz "The Rocka" - aktorów, dla których dzienna dawka adrenaliny jest podstawą.

Do sukcesu, jaki odniósł Vin Diesel, przyczyniła się przede wszystkim rola Dominica Torreto w filmie "Szybcy i wściekli" (2001). Gra "specjalistę od prędkości" oraz członka jednego z gangów walczących o prymat w dzielnicy, rozstrzygając spory wyścigami samochodowymi.
W kolejnym wyścigu wziął udział Jason Statham jako "Transporter" (2002). Przewozi na zlecenie wszelkie ładunki - szybko i sprawnie. Jego kariera wciąż się rozwija, jednak występ w "Transporterze" nadał zdecydowany kierunek jego grze aktorskiej.
Wśród dzikich zwierząt powita was Dwayne Johnson, znany jako "The Rock" w filmie "Witajcie w dżungli" (2003). Gra Becka, który trudni się w rozwiązywaniu trudnych spraw. Trafia do dżungli z ostatnią misją, aby sprowadzić do domu Travisa, zaginionego syna pewnego mafiosa. Jako mistrz walki otrzymał nominację do Złotego Popcornu za najlepszą scenę walki.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...