Ale kino+
alekino+
Film. Salut 7

Salut 7

Salyut 7
Film historyczny, Rosja, 2017, 130 min. 12
reżyseria: Klim Shipenko
obsada: Aleksandr Samoylenko, Pavel Derevyanko, Vladimir Vdovichenkov
Premiera w Ale kino+: 11.11.2019 r.
4.50
343
9 głosy | 18 miejsce w rankingu
Najbliższe emisje:
21:50
wtorek19 listopada
Salut 7
© copyright CTB Fi...Lemon Films

Samodzielnie działająca radziecka stacja kosmiczna ma awarię i przestaje odpowiadać na próby kontaktu. Aby naprawić usterkę, eksperci wysyłają astronautów na misję ratunkową.

"Salut 7" to radziecka bezzałogowa stacja kosmiczna, która znajduje się na orbicie okołoziemskiej. Kiedy niespodziewane przestaje odpowiadać na sygnały wysyłane z ziemskiego centrum lotów kosmicznych, Rosjanie podejmują decyzję, aby wysłać tam ekipę astronautów. Po raz pierwszy w historii załoga statku kosmicznego będzie musiała odszukać "martwą" stację i przeprowadzić przyłączenie ich statku do 20-tonowej niekontrolowanej bryły żelaza. Kosmonauci zdają sobie sprawę, że ich szanse na powrót na Ziemię są niewielkie.
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...