Ale kino+
alekino+
Film. Sierota

Sierota

Orpheline
dramat, Francja, 2016, 125 min.
reżyseria: Arnaud des Pallières
obsada: Adèle Exarchopoulos, Adèle Haenel, Gemma Arterton, Nicolas Duvauchelle, Sergi López, Solène Rigot
Premiera w Ale kino+: 30.08.2018 r.
5.00
343
5 głosy | 47 miejsce w rankingu
Sierota

Młoda kobieta przeprowadza się do Paryża, aby uciec przed straszliwymi wspomnieniami. Gdy dojrzewa i wydaje jej się, że wreszcie uwolniła się od szponów przeszłości, bohaterowie jej traumatycznej historii znów pojawiają się w jej świecie.

Poturbowana życiowo Renée jest nauczycielką oddaną nauczaniu młodzieży z ubogich rodzin. Próbuje zajść w ciążę ze swoim chłopakiem, licząc, że w ten sposób naprawi swoje życie. A jednak, duchy przeszłości dopadną ją pod postacią Tary, autodestrukcyjnej, nałogowej hazardzistki. Kobiety łączą niezałatwione przed siedmioma laty sprawy. Widzowie wraz z Renée cofają się w przeszłość, aby prześledzić jej dzieciństwo, dojrzewanie, młodość, a wreszcie dorosłość i odkryć, w jak kłopotliwe sytuacje się wplątała.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...