Ale kino+
alekino+
Film. Śledztwo na cztery ręce: N czy M? odc. 3

Śledztwo na cztery ręce: N czy M? odc. 3

Agatha Christie's Partners in Crime: The Secret Adversary: Part 3
miniserial kryminalny, Wlk. Brytania, 2015, 60 min.
reżyseria: Edward Hall
obsada: David Walliams, James Fleet, Jessica Raine
Premiera w Ale kino+: 25.10.2015 r.
343
Śledztwo na cztery ręce: N czy M? odc. 3

Tommy i Tuppence starają się wyedukować, który z gości hotelowych jest tajemniczym "N". Okazuje się, że każda z podejrzanych osób skrywa sekrety i nie do końca jest tym, za kogo się podaje. Kto z nich jednak jest szpiegiem współpracującym ze Związkiem Radzieckim?

Prywatne śledztwo trwa, a na jaw wychodzą różne sprawy. Powoli też drogą selekcji odpadają kolejni podejrzani. Tommy jednak traci czujność i wkrótce zostaje ogłuszony i uwięziony poza hotelem przez jednego z gości - najprawdopodobniej przez poszukiwanego "N". Jak zakończy się ta emocjonująca przygoda?

Akcja powieści "N czy M?" rozgrywa się w 1940 roku i jest drugą z rzędu o przygodach zwariowanego małżeństwa. Po raz pierwszy została wydana w 1941 roku. W serialu w rolę Tuppence wciela się Jessica Raine, brytyjska aktorka filmowa i teatralna, znana widzom Ale kino+ m.in. z roli Jules Sutter w serialu "Fortitude". Partneruje jej niezwykle popularny na Wyspach David Walliams (seria komediowa "Mała Brytania", juror w programie "Britain's got talent"), który zagrał Tommy'ego.

ODCINKI

Śledztwo na cztery ręce
Śledztwo na cztery ręce: Tajemniczy przeciwnik odc. 1
Śledztwo na cztery ręce: Tajemniczy przeciwnik odc. 2
Śledztwo na cztery ręce: Tajemniczy przeciwnik odc. 3
Śledztwo na cztery ręce: N czy M? odc. 1
Śledztwo na cztery ręce: N czy M? odc. 2
SERIALE

Cardinal

Policjant walczy o zachowanie swojej reputacji i stanowiska w wydziale zabójstw, podczas gdy sprawa, nad którą pracuje robi się coraz bardziej skomplikowana. John Cardinal jest policjantem, który został swego czasu usunięty z wydziału zabójstw z powodu obsesji na punkcie pewnej zaginionej dziewczyny...


Wisting

Norweski detektyw William Wisting wraz z córką Line, dociekliwą dziennikarką, tropią przestępców w nadmorskim Larviku. Serial "Wisting" to kryminał oparty na serii bestsellerowych książek autorstwa Jrna Liera Horsta. Detektyw William Wisting znajduje się w najtrudniejszym momencie swojej kariery i tylko szczęśliwe życie rodzinne pozwala mu nie zwariować...