Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. SŁODKI PTAK MŁODOŚCI

SŁODKI PTAK MŁODOŚCI

Sweet Bird of Youth
dramat, USA, 1989, 96 min.
reżyseria: Nicolas Roeg
obsada: Elizabeth Taylor, Kevin Geer, Mark Harmon, Valerie Perrine
Premiera w Ale kino+: 14.10.2002 r.
5.00
343
10 głosy | 287 miejsce w rankingu

Adaptacja głośnego dramatu Tennessee Williamsa. Chance Wayne (Mark Harmon) i jego kochanka, starzejąca się gwiazda filmowa Alexandra Del Lago (Elizabeth Taylor), przyjeżdżają do prowincjonalnego miasta na południu Stanów Zjednoczonych.

Kobieta, alkoholiczka i narkomanka, przeżywa załamanie nerwowe po swoim ostatnim, nieudanym filmie. Chance szantażując ją chce wymusić na niej hollywoodzki kontrakt dla siebie i dla swojej byłej narzeczonej, Heavenly (Cheryl Paris). Ojciec Heavenly, miejscowy potentat Tom Finley (Rip Torn), przygotowuje się właśnie do kampanii wyborczej.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...