Ale kino+
alekino+
Film. Straszna kobieta

Straszna kobieta

En frygtelig kvinde (A Horrible Woman)
dramat, Dania, 2017, 90 min.
reżyseria: Christian Tafdrup
obsada: Amanda Collin, Anders Juul
Premiera w Ale kino+: 19.08.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 22 miejsce w rankingu
Straszna kobieta
1
2

Rasmus jest szaleńczo zakochany w Marie. Przekonany jest, że trafił na kobietę swojego życia. Z czasem jednak, jego pewność maleje, gdy okazuje się, że kobieta ma niezwykle dominujący i rygorystyczny charakter, który bardzo ogranicza mężczyznę.

Kiedy Rasmus poznaje Marie, jest pewien, że wreszcie spotkał miłość swojego życia. Relacja pary szybko staje się pełnym namiętności i szaleństwa związkiem. Równie szybko kobieta zaczyna przejmować kontrolę nad życiem Rasmusa. Początkowo zauroczony mężczyzna nie widzi w tym problemu, jednak gdy Marie zaczyna przemeblowywać mieszkanie mężczyzny wedle swoich upodobań, zmienia mu garderobę, rozporządza jego wydatkami czy zmienia jego dietę, Remus zauważa, że traci siebie w tej relacji. "Straszna kobieta" to obraz kobiety zaborczej widziany oczami mężczyzny, z satyrycznym zacięciem.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...