Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. SYRENY

SYRENY

Sirens
komediodramat, Australia/Wlk. Brytania, 1994, 91 min.
reżyseria: John Duigan
obsada: Elle Macpherson, Hugh Grant, Sam Neill, Tara Fitzgerald
Premiera w Ale kino+: 11.09.2002 r.
5.00
343
5 głosy | 590 miejsce w rankingu

Przełom lat 20. i 30. XX wieku, Australia. Norman Lindsay (Sam Neill) legendarny i skandalizujący impresjonista znany ze swych prowokujących dzieł, żyje z dala od wielkiego świata.

Pewnego dnia spokój malarza burzy pojawienie się w jego wiejskiej posiadłości anglikańskiego pastora Anthony'ego Campiona (Hugh Grant), wraz z atrakcyjną małżonką Estellą (Tara Fitgerald). Celem wizyty młodego duchownego jest przekonanie artysty, by wycofał on z wystawy jeden ze swych bluźnierczych aktów. Dysputa o moralności w sztuce przerodzi się niebawem w dość nieoczekiwany splot zabawnych wydarzeń.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...