Ale kino+
alekino+
Film. SYROP Z SIARKI I PIOŁUNU

SYROP Z SIARKI I PIOŁUNU

Brimstone And Treacle
thriller, 1982, UK, 84 min.
reżyseria: Richard Loncraine
obsada: Denholm Elliott, Joan Plowright, Sting, Suzanna Hamilton
Premiera w Ale kino+: 16.05.2002 r.
5.00
343
5 głosy | 424 miejsce w rankingu

Trzymający w napięciu thriller, z zapadającymi w pamięć kreacjami aktorskimi. Akcja rozgrywa się w Londynie. Tajemniczy młody mężczyzna Martin Taylor (Sting) pojawia się w domu szanowanej rodziny.

Szybko wzbudza sympatię Thomasa (Denholm Elliott) i Normy Bates (Joan Plowright), zostając wkrótce częstym gościem, przyjacielem domu. Batesowie mają jeden poważny problem - ich córka Patricia (Suzanna Hamilton) jest sparaliżowana, co wywołuje olbrzymie poczucie winy jej rodziców. Gdy Martin zaczyna opiekować się dziewczyną, wychodzi z niego prawdziwa, śmiertelnie niebezpieczna natura.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...