Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Szybki konwój

Szybki konwój

Le convoi
thriller, Francja, 2016, 115 min.
reżyseria: Frederic Schoendoerffer, Frédéric Schoendoerffer
obsada: Benoit Magimel, Benoît Magimel, Benoît Magimel, Reem Kherici, Tewfik Jallab
Premiera w Ale kino+: 3.05.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 31 miejsce w rankingu
Szybki konwój
© 2015 Carcharodon - Orange Studio

Siedmiu mężczyzn, cztery samochody, 1800 kilometrów i ponad 1000 kilogramów narkotyków - to nie może się udać. Frédéric Schoendoerffer ("Sceny zbrodni", "Zamiana") obnaża świat pełen przemocy i bezlitosnej walki o przetrwanie.

To miał być typowy transport narkotyków z Hiszpanii do Francji. Jednak to, co miało być szybkim i łatwym sposobem na zarobienie pieniędzy, zmieniło się w walką o przetrwanie. Podczas kontroli granicznej siedmiu handlarzy narkotykami zostaje nieoczekiwanie ostrzelanych, a w ferworze paniki i chaosu, porywają oni turystkę Nadię, co jeszcze bardziej destabilizuje ich sytuację. Ścigani i osaczeni niemal ze wszystkich stron, nie tylko przez policję, ale i przez konkurencyjny gang, tracą grunt pod nogami. Wtedy do akcji wkracza przywódca gangu, Alex (Benoît Magimel), który cenę chce uratować towar i wyciągnąć swoich ludzi ze śmiertelnej pułapki.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...