Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Tajne przez poufne

Tajne przez poufne


komedia kryminalna, USA/Francja/Wlk. Brytania, 2008, 96 min.
reżyseria: Ethan Coen, Joel Coen
obsada: Brad Pitt, Frances McDormand, George Clooney, John Malkovich, Tilda Swinton
Premiera w Ale kino+: 24.02.2014 r.
5.00
343
5 głosy | 55 miejsce w rankingu
Tajne przez poufne

Nominowana do 2 Złotych Globów i 3 Nagród BAFTA szpiegowska komedia braci Coen z rewelacyjnymi rolami Johna Malkovicha, George'a Clooneya i Brada Pitta.

Osbourne Cox (John Malkovich) to tajny agent CIA, który pewnego dnia traci pracę. Postanawia więc w swoich pamiętnikach opisać mechanizmy działania agentów. Nie zdaje sobie jednak przy tym sprawy, że tak naprawdę nic znaczącego nie wie... W wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności płyta z jego wspomnieniami trafia do pracowników lokalnej siłowni - Litzke (nominowana do Złotego Globu Frances McDormand) i Chada Feldheimera (Brad Pitt). Oboje uznają, że to znakomita okazja do wzbogacenia się. Przekonani, że posiadają ściśle tajne informacje, przekazują je Rosjanom.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...