Ale kino+
alekino+
Film. Take This Waltz

Take This Waltz


komediodramat, Kanada/Hiszpania/Japonia, 2011, 116 min.
reżyseria: Sarah Polley
obsada: Luke Kirby, Michelle Williams, Sarah Silverman, Seth Rogen
Premiera w Ale kino+: 15.08.2014 r.
5.00
343
5 głosy | 46 miejsce w rankingu
Take This Waltz

Melancholijny portret związku dwojga młodych ludzi, który zostaje wystawiony na ciężką próbę. Rewelacyjna rola Michelle Williams, która wciela się w kruchą i delikatną kobietę nie potrafiącą oprzeć się nowemu uczuciu.

Margot (Michelle Williams) ma 28 lat i pięcioletni staż małżeński. Jej mąż Lou (Seth Rogen) jest znanym autorem książek kucharskich. Ich związek wydaje się szczęśliwy, jednak kobiecie czegoś w nim brakuje. Gdy poznaje przystojnego Daniela (Luke Kirby) znów zaczyna odczuwać ekscytację, której nie może i nie chce się oprzeć. Daniel i Margot szybko nawiązują romans, którego konsekwencji sami nie są w stanie do końca przewidzieć.

W główną bohaterkę wcieliła się Michelle Williams, znana z przejmującej roli w "Blue Valentine", trzykrotnie nominowana do OSCARA®. Partneruje jej Seth Rogen, amerykański aktor komediowy mający na swoim koncie występ między innymi we "Wpadce". Scenariusz i reżyseria to dzieło nominowanej do OSCARA® SARAH POLLEY, odpowiedzialnej za sukces filmu "Daleko od niej".
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...