Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. The Florida Project

The Florida Project


komediodramat, USA, 2017, 120 min.
reżyseria: Sean Baker
obsada: Bria Vinaite, Brooklynn Prince, Willem Dafoe
Premiera w Ale kino+: 11.06.2020 r.
5.00
343
5 głosy | 29 miejsce w rankingu
The Florida Project
© M2 © 2017 Florida Project 2016, LLC

Świat jest zły, ale dzieciaki są w porządku. Moonne na przekór wszystkiemu ma radosne dzieciństwo. Wielokrotnie wyróżniany, słodko-gorzki film Seana Bakera.

Motel "Magic Castle". Rezolutna dziewczynka z marginesu beztrosko spędza wakacje w gronie przyjaciół. Jej świat i świat jej dysfunkcyjnej matki to dwie różne bajki, choć spod jednego dachu. Słodko-gorzki film, w którym udział wziął Willem Dafoe, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem - zdobył kolekcję nagród i trafił do wielu rankingów najlepszych produkcji 2017 roku.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...