Ale kino+
alekino+
Film. The Killing 2, odc. 3

The Killing 2, odc. 3

Forbydelsen II, ep. 3
serial kryminalny, Dania, 2009, 55 min.
reżyseria: Hans Fabian Wullenweber
obsada: Ken Vedsegaard, Mikael Birkkjær, Morten Suurballe, Nicolas Bro, Sofie Gråbøl
Premiera w Ale kino+: 22.02.2012 r.
5.00
343
5 głosy | 529 miejsce w rankingu
The Killing 2, odc. 3
1
2

Jens Peter Raben (Ken Vedsegaard) ucieka z więzienia i szuka schronienia u swoich dawnych kolegów z armii. Tymczasem policja odkrywa pewne nieścisłości w jego zeznaniach.

W mieście dochodzi do aresztowania islamistów. Lund (Sofie Gråbøl) i Strange (Mikael Birkkjær) mają różne wizje co do dalszych etapów postępowania. Sarah mimo sprzeciwu inspektora Brixa (Morten Suurballe), decyduje się pozostać przy swoich racjach.
Tymczasem Buch (Nicolas Bro) musi stawić czoła kolejnym problemom - na jaw wychodzą zatajone notatki dotyczące śmierci Anne Dragshole.

Nagrodzony BAFTĄ i nominowany do Emmy Award duński "The Killing" ("Forbrydelsen") to prawdziwy fenomen nawet w świetle obecnej popularności skandynawskich kryminałów. Serial obejrzał co trzeci mieszkaniec Danii, "The Killing" stał się również telewizyjnym hitem w Wielkiej Brytanii, przyciągając przed telewizory więcej widzów niż szeroko reklamowany amerykański "Mad Men". "The Killing" doczekał się również amerykańskiego remake'u.
Serial umiejętnie zwodzi widza podsuwając coraz innych prawdopodobnych sprawców zbrodni. Prawda została dobrze ukryta, a proces jej odkrywania wciąga jak najlepsza łamigłówka.

ODCINKI

The Killing 2, odc. 1
The Killing 2, odc. 2
The Killing 2, odc. 4
The Killing 2, odc. 5
The Killing 2, odc. 6
The Killing 2, odc. 7
The Killing 2, odc. 8
The Killing 2, odc. 9
The Killing 2, odc. 10
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...