Ale kino+
alekino+
Film. The Killing 2, odc. 6

The Killing 2, odc. 6

Forbydelsen II, ep. 6
serial kryminalny, Dania, 2009, 55 min.
reżyseria: Kristoffer Nyholm
obsada: Ken Vedsegaard, Mikael Birkkjær, Morten Suurballe, Nicolas Bro, Sofie Gråbøl
Premiera w Ale kino+: 29.02.2012 r.
5.00
343
15 głosy | 293 miejsce w rankingu
The Killing 2, odc. 6
1
2

Detektyw Sarah Lund (Sofie Gråbøl ) domaga się ekshumacji zwłok żołnierza Pera K. Mollera. Jest przekonana, że to nie jego szczątki znajdują się w trumnie. Gdy okazuje się, że jej podejrzenia były bezpodstawne, inspektor Brix (Morten Suurballe) odsuwa ją od śledztwa.

Współpracownicy Bucha (Nicolas Bro) są coraz bardziej zniecierpliwieni postępowaniem sekretarza. Tymczasem Buch zamierza odwiedzić w szpitalu swojego poprzednika i uzyskać od niego wskazówki na temat dalszego postępowania.

Nagrodzony BAFTĄ i nominowany do Emmy Award duński "The Killing" ("Forbrydelsen") to prawdziwy fenomen nawet w świetle obecnej popularności skandynawskich kryminałów. Serial obejrzał co trzeci mieszkaniec Danii, "The Killing" stał się również telewizyjnym hitem w Wielkiej Brytanii, przyciągając przed telewizory więcej widzów niż szeroko reklamowany amerykański "Mad Men". "The Killing" doczekał się również amerykańskiego remake'u.
Serial umiejętnie zwodzi widza podsuwając coraz innych prawdopodobnych sprawców zbrodni. Prawda została dobrze ukryta, a proces jej odkrywania wciąga jak najlepsza łamigłówka.

ODCINKI

The Killing 2, odc. 1
The Killing 2, odc. 2
The Killing 2, odc. 3
The Killing 2, odc. 4
The Killing 2, odc. 5
The Killing 2, odc. 7
The Killing 2, odc. 8
The Killing 2, odc. 9
The Killing 2, odc. 10
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...