Ale kino+
alekino+
Film. The Killing 2, odc. 7

The Killing 2, odc. 7

Forbydelsen II, ep. 7
serial kryminalny, Dania, 2009, 55 min.
reżyseria: Charlotte Sieling
obsada: Ken Vedsegaard, Mikael Birkkjær, Morten Suurballe, Nicolas Bro, Sofie Gråbøl, Stine Prætorius
Premiera w Ale kino+: 7.03.2012 r.
4.86
343
34 głosy | 44 miejsce w rankingu
The Killing 2, odc. 7

Sarah Lund (Sofie Gråbøl ) znajduje w kościele pobitego kaznodzieję i natychmiast rusza w pogoń za sprawcą pobicia. Konfrontacja kończy się tragicznie.

Zaraz po spotkaniu z Buchem (Nicolas Bro), jego poprzednik Monberg (Niels AndersThom) popełnia samobójstwo. Tymczasem Ruben (Ken Vedsegaard) śledzi swoją żonę Louise (Stine Prætorius). Każdy krok Rubena obserwuje natomiast Oddział Specjalny. Nagle Jens Peter staje oko w oko ze swoim teściem.

Nagrodzony BAFTĄ i nominowany do Emmy Award duński "The Killing" ("Forbrydelsen") to prawdziwy fenomen nawet w świetle obecnej popularności skandynawskich kryminałów. Serial obejrzał co trzeci mieszkaniec Danii, "The Killing" stał się również telewizyjnym hitem w Wielkiej Brytanii, przyciągając przed telewizory więcej widzów niż szeroko reklamowany amerykański "Mad Men". "The Killing" doczekał się również amerykańskiego remake'u.
Serial umiejętnie zwodzi widza podsuwając coraz innych prawdopodobnych sprawców zbrodni. Prawda została dobrze ukryta, a proces jej odkrywania wciąga jak najlepsza łamigłówka.

ODCINKI

The Killing 2, odc. 1
The Killing 2, odc. 2
The Killing 2, odc. 3
The Killing 2, odc. 4
The Killing 2, odc. 5
The Killing 2, odc. 6
The Killing 2, odc. 8
The Killing 2, odc. 9
The Killing 2, odc. 10
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...