Ale kino+
alekino+
Film. The Killing 2, odc. 9

The Killing 2, odc. 9

Forbydelsen II, ep. 9
serial kryminalny, Dania, 2009, 55 min.
reżyseria: Kristoffer Nyholm
obsada: Ken Vedsegaard, Mikael Birkkjær, Morten Suurballe, Nicolas Bro, Sofie Gråbøl
Premiera w Ale kino+: 14.03.2012 r.
5.00
343
5 głosy | 452 miejsce w rankingu
The Killing 2, odc. 9
1
2

Sarah Lund (Sofie Gråbøl) i Ulrik Strange (Mikael Birkkjær) wyjeżdżają do Afganistanu, by tam przeprowadzić dalsze śledztwo. Wyjazd jest dla nich szokującym doświadczeniem.

Gdy ustawa dotycząca walki z terroryzmem zostaje odrzucona, współpracownicy sekretarza Bucha (Nicolas Bro) żądają, by zrezygnował ze stanowiska. Szef wydziału zabójstw i jego ludzie kontynuują przesłuchania w koszarach. Tymczasem Raben (Ken Vedsegaard) jest w drodze do portu.

Nagrodzony BAFTĄ i nominowany do Emmy Award duński "The Killing" ("Forbrydelsen") to prawdziwy fenomen nawet w świetle obecnej popularności skandynawskich kryminałów. Serial obejrzał co trzeci mieszkaniec Danii, "The Killing" stał się również telewizyjnym hitem w Wielkiej Brytanii, przyciągając przed telewizory więcej widzów niż szeroko reklamowany amerykański "Mad Men". "The Killing" doczekał się również amerykańskiego remake'u.
Serial umiejętnie zwodzi widza podsuwając coraz innych prawdopodobnych sprawców zbrodni. Prawda została dobrze ukryta, a proces jej odkrywania wciąga jak najlepsza łamigłówka.

ODCINKI

The Killing 2, odc. 1
The Killing 2, odc. 2
The Killing 2, odc. 3
The Killing 2, odc. 4
The Killing 2, odc. 5
The Killing 2, odc. 6
The Killing 2, odc. 7
The Killing 2, odc. 8
The Killing 2, odc. 10
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...