Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. The Killing 3, odc. 2

The Killing 3, odc. 2

Forbydelsen III ep. 2
serial kryminalny, Dania/Norwegia/Szwecja/Niemcy, 2012, 55 min.
reżyseria: Birger Larsen
obsada: Ann Eleonora Jørgensen, Bjarne Henriksen, Lars Mikkelsen, Marie Askehave, Søren Malling, Sofie Gråbøl
Premiera w Ale kino+: 12.03.2014 r.
343
The Killing 3, odc. 2

Sara Lund prowadzi śledztwo w sprawie porwania 9-letniej Emilie Zeuthen, córki armatora Roberta Zeuthena, pływającego na frachtowcu "Medea".

Trzech członków załogi "Medei" zostaje zamordowanych. Dwóch z nich przed śmiercią było torturowanych. Trzeci - Łotysz Wiktor Macijevski - zdołał uciec, ale morderca dogonił go na motorówce i zabił. Sprawa coraz bardziej się zagęszcza, gdy okazuje się, że Macijevski miał zeznawać w sprawie dziecka, które uciekło z domu a potem popełniło samobójstwo. Okazuje się, że kilka tygodni przed morderstwem z Macijevskim spotkał się zastępca prokuratora. Czy sprawa Łotysza łączy się z porwaniem córki Roberta Zeuthena?

ODCINKI

The Killing 3
The Killing 3, odc. 1
The Killing 3, odc. 3
The Killing 3, odc. 4
The Killing 3, odc. 5
The Killing 3, odc. 6
The Killing 3, odc. 7
The Killing 3, odc. 8
The Killing 3, odc. 9
The Killing 3, odc. 10
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...