Ale kino+
alekino+
Film. To przychodzi po zmroku

To przychodzi po zmroku

It Comes at Night
Horror, USA, 2017
reżyseria: Trey Edward Shults
obsada: Carmen Ejogo, Christopher Abbott, Joel Edgerton, Riley Keough
Premiera w Ale kino+: 28.10.2019 r.
343
To przychodzi po zmroku
© Copyright M2 Films
1
2

Tajemniczy wirus opanował świat. Aby ochronić siebie i swoją rodzinę przed zagrożeniem, Paul schronił się w opuszczonym domu. Niedługo później do chaty przybywa kolejna rodzina.

Nadchodzi coś gorszego niż koniec świata, tajemniczy wirus atakuje i aby przeżyć, ludzie muszą się trzymać razem i nie wychodzić z domu po zmroku. Paul opiekuje się swoją rodziną, mieszkają we trójkę w opuszczonej chatce w lesie, gdzie mogą się czuć w miarę bezpiecznie. Żyją według surowo ustalonych zasad, chcąc przetrwać najgorsze. Ich ułożony porządek komplikuje się, gdy do chatki trafia kolejna rodzina poszukująca schronienia.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...