Ale kino+
alekino+
Film. Trzech ludzi do zabicia

Trzech ludzi do zabicia

3 hommes à abattre
Kryminał, Francja, 1980
reżyseria: Jacques Deray
obsada: Alain Delon, Dalila Di Lazzaro, Michel Auclair
Premiera w Ale kino+: 25.11.2019 r.
343
Trzech ludzi do zabicia
© Copyrights Pathe International

Film "Trzech ludzi do zabicia" opowiada o tym, jak akt bezinteresownej pomocy naraził życie pewnego szarego człowieka oraz wplątał go w sieć politycznych intryg.

Michel Gerfaut to zwykły, niczym się niewyróżniający człowiek. Na swoje nieszczęście pewnego dnia staje się świadkiem groźnego wypadku samochodowego. Biegnie z ratunkiem do poszkodowanego, jednak jeszcze nie wie, że ten akt bezinteresownej pomocy skończy się dla niego wplątaniem w intrygę polityczną. Ofiarą wypadku jest bowiem polityk, który został umieszczony na liście osób do "zlikwidowania". Gerfaut z bohatera staje się kolejnym celem morderców, którzy postrzegają go jako niebezpiecznego świadka wydarzeń i są zdecydowani, aby go zabić. Od tej pory Michel może liczyć tylko na siebie.
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...