Ale kino+
alekino+
Film. TRZECH MĘŻCZYZN I DZIECKO

TRZECH MĘŻCZYZN I DZIECKO

Trois hommes et un couffin
komedia, Francja, 1985, 100 min.
reżyseria: Coline Serreau
obsada: André Dussollier, Andre Dussollier, Michel Boujenah, Philippine Leroy-Beaulieu, Roland Giraud
Premiera w Ale kino+: 25.07.1999 r.
5.00
343
5 głosy | 358 miejsce w rankingu

Jacques (A.Dussollier), pracujący jako steward na długich trasach, wynajmuje mieszkanie wraz z dwoma przyjaciółmi, również kawalerami, Pierrem (R.Giraud) i Michelem (M.Boujenah).

Wyjeżdżając na kilka dni do Azji prosi swych współlokatorów o odebranie przesyłki, po którą później zgłosi się jego znajomy. Jakież jest ich zdziwienie gdy pewnego ranka odkrywają przed ich drzwiami koszyk z małym dzieckiem reagującym na imię Maria. Załączony list wyjaśnia, że jest to córka Sylvie (P.Leroy-Beaulieu) i Jacquesa. W całym zamieszaniu związanym z pojawieniem się dziecka Pierre i Michel nie zwracają uwagi na inną paczkę, dużo mniejszą, która zostaje im dostarczona tego samego dnia.
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...