Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. TRZY DNI KONDORA

TRZY DNI KONDORA

Three days of the Condor
thriller, USA, 1975, 117 min.
reżyseria: Sydney Pollack
obsada: Faye Dunaway, Max von Sydow, Robert Redford
Premiera w Ale kino+: 29.05.1999 r.
5.00
343
5 głosy | 89 miejsce w rankingu

Ta kosztowna produkcja w reżyserii Sydneya Pollacka okazała się wielkim sukcesem kasowym. Pomogli w tym między innymi grający główne role: Robert Redford, Faye Dunaway i Max Von Sydow.

Redford to oficer CIA, który przypadkiem odkrywa sieć konspiracyjną wewnątrz agencji wywiadowczej. Jako niewygodny świadek staje się celem zamachów ze strony spiskowców, którzy za wszelką ceną chcą się go pozbyć. Ścigany i osaczony może zaufać jedynie młodej pani fotograf (Faye Dunaway), która pomaga mu zmylić pościg i uciec przed prześladowcami. Dobrze opowiedziana historia szpiegowska do końca trzymająca widza w napięciu.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...