Ale kino+
alekino+
Film. TRZY DNI KONDORA

TRZY DNI KONDORA

Three days of the Condor
thriller, USA, 1975, 117 min.
reżyseria: Sydney Pollack
obsada: Faye Dunaway, Max von Sydow, Robert Redford
Premiera w Ale kino+: 29.05.1999 r.
5.00
343
5 głosy | 89 miejsce w rankingu

Ta kosztowna produkcja w reżyserii Sydneya Pollacka okazała się wielkim sukcesem kasowym. Pomogli w tym między innymi grający główne role: Robert Redford, Faye Dunaway i Max Von Sydow.

Redford to oficer CIA, który przypadkiem odkrywa sieć konspiracyjną wewnątrz agencji wywiadowczej. Jako niewygodny świadek staje się celem zamachów ze strony spiskowców, którzy za wszelką ceną chcą się go pozbyć. Ścigany i osaczony może zaufać jedynie młodej pani fotograf (Faye Dunaway), która pomaga mu zmylić pościg i uciec przed prześladowcami. Dobrze opowiedziana historia szpiegowska do końca trzymająca widza w napięciu.
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...