Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. ULUBIONY SYN

ULUBIONY SYN

Le fils prefere
obyczajowy, Francja, 1994, 97 min.
reżyseria: Nicole Garcia
obsada: Bernard Giraudeau, Gerard Lanvin, Gérard Lanvin, Jean-Marc Barr, Karin Viard
Premiera w Ale kino+: 5.04.2001 r.
343

Jean-Paul (Gerard Lanvin) jest dyrektorem hotelu w Nicei. Jego spokojne życie przerywa nagła kontrola.

Okazuje się, że pod przykrywką hotelowych interesów Jean-Paul robił własne oraz, że tonie w długach, które zaciągnął na budowę nadmorskiej dyskoteki. Jest bankrutem, a do tego musi oddać ogromny dług pewnemu dentyście, który już się upomina o swoje pieniądze. Jean-Paul zwraca się więc po pomoc do swoich braci i ojca, ale nie na wiele się to zdaje. Kiedy pewnego dnia ojciec znika ze szpitala, na pomoc w poszukiwaniach przyjeżdżają bracia Francis i Philip.

Jean-Marc Barr jest francuskim aktorem, który zaczął swoja karierę na deskach teatrów londyńskich. Jego debiutem filmowym była rola w kultowym filmie Luca Bessona "Wielki błękit". Występował w kilku filmach duńskiego reżysera Larsa von Triera między innymi w: "Europie" (główna rola) oraz w "Przełamując fale".
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...