Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Uwiedzenie Joe Tynana

Uwiedzenie Joe Tynana

The Seduction of Joe Tynan
melodramat, USA, 1979, 113 min.
reżyseria: Jerry Schatzberg
obsada: Alan Alda, Barbara Harris, Meryl Streep
Premiera w Ale kino+: 9.11.2015 r.
343
Uwiedzenie Joe Tynana

Opowieść o losach senatora, który marzy o osiągnięciu politycznego sukcesu.

W zrealizowaniu celu pomaga mu atrakcyjna prawniczka, Karen Traynor. Ich znajomość zaczyna przeradzać się powoli w głębsze uczucie... W rolach głównych występują: Alan Alda, czyli doktor "Sokole Oko" z kultowego serialu M*A*S*H oraz Meryl Streep, która rok wcześniej stworzyła rewelacyną, nominowaną do Oscara®, Złotego Globu i BAFTY kreację w "Łowcy jeleni".

Senator Joe Tynan (Alan Alda), ojciec i mąż, wiąże swoją przyszłość i karierę z polityką. Walcząc o pozycję w Senacie, zatrudnia w charakterze doradcy młodą i atrakcyjną prawniczkę, Karen Traynor (Meryl Streep). Początkowo łączą ich relacje służbowe, jednak z czasem przeradzają się w płomienny romans. Nie pozostanie on bez wpływu na życie Tynana - zarówno rodzinne jak i zawodowe.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...