Ale kino+
alekino+
Film. Valkyrien. Klinika przetrwania odc. 5

Valkyrien. Klinika przetrwania odc. 5

Valkyrien
serial, Norwegia, 2017
reżyseria: Erik Richter Strand
obsada: P?l Sverre Hagen, Pia Halvorsen, Sven Nordin
Premiera w Ale kino+: 20.08.2017 r.
343
Valkyrien. Klinika przetrwania odc. 5
© dystrybucja ABOUT PREMIUM CONTENT. ALL RIGHTS RESERVED.

Jeden z pacjentów w podziemnej klinice choruje na grypę, ale z czasem okazuje się, że jest to jednak bardzo zaraźliwa i śmiertelna choroba. Potencjalnie zarażony Leif dostaje ataku paniki, a Unn i Ravn ciężko pracują, aby rozwiązać sytuację.

Pasjonujący serial sensacyjny. Produkcja gromadząca aktorską śmietankę norweskiej kinematografii. W rolach głównych wystąpili: Sven Nordin ("Synowie Norwegii", "Większość ludzi mieszka w Chinach") oraz Pål Sverre Hagen, znany z takich filmów jak "Wyprawa Kon-Tiki" czy prezentowany na festiwalu w Berlinie 2014 "Obywatel roku".

Preppersi to ludzie, którzy chcą być gotowi niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość. Nie wierzą w światowy system i do przewidywanego końca świata wolą przygotowywać się sami. Jednym z takich ludzi jest Leif (Pål Sverre Hagen), bohater serialu "Valkyrien. Klinika przetrwania", który nie wierzy, że dla ludzkości jest jeszcze jakakolwiek nadzieja.

Kiedy żona uznanego lekarza Ravna (Sven Nordin) zapada na nieznaną chorobę, a jego koledzy z kliniki okazują się bezbronni wobec nieszczęścia, mężczyzna decyduje się na wprowadzenie alternatywnych metod leczenia... w podziemiach norweskiego metra. Szybko okaże się, że osób wątpiących w państwową służbę zdrowia jest więcej. Powstaje podziemna klinika. Tajne laboratorium pomoże Ravnowi stworzyć jego były pacjent - Leif.

ODCINKI

Valkyrien. Klinika przetrwania
Valkyrien. Klinika przetrwania odc. 1
Valkyrien. Klinika przetrwania odc. 2
Valkyrien. Klinika przetrwania odc. 3
Valkyrien. Klinika przetrwania odc. 4
Valkyrien. Klinika przetrwania odc. 6
Valkyrien. Klinika przetrwania odc. 7
Valkyrien. Klinika przetrwania odc. 8
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...