Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Victoria

Victoria


komedia, Francja, 2016, 110 min.
reżyseria: Justine Triet
obsada: Melvil Poupaud, Vincent Lacoste, Virginie Efira
Premiera w Ale kino+: 9.10.2018 r.
343
Victoria

Victoria jest trzydziestokilkuletnią prawniczką gotową wreszcie na stabilizację i prawdziwą miłość. Choć jej poszukiwania nie przynoszą natychmiastowych efektów, kobieta w krótkim czasie odkrywa, że miłości nie należy szukać, aby ją odnaleźć. Film nominowany w 2017 r. do pięciu Cezarów.

Victoria (Virginie Efira) jest zapracowaną prawniczką i rozwiedzioną matką dwóch córek. Niepowodzenia małżeńskie przemieniły ją w kobietę cyniczną, choć jednocześnie przebiegłą. Pewnego dnia na weselu przyjaciół wpada na swojego starego znajomego Vincenta Kossarskiego (Melvil Poupaud) oraz poczciwego Samuela Malleta (Vincent Lacoste), którego niegdyś reprezentowała. Następnego dnia Vincent zostaje oskarżony o próbę zabójstwa swojej dziewczyny. Jedynym świadkiem jest pies powódki. Victoria niechętnie godzi się bronić mężczyznę w sądzie. Tymczasem Sama zatrudnia do opieki nad swoimi dziećmi. Cała sytuacja nieodwracalnie zmienia jej życie.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...