Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. W cieniu chwały

W cieniu chwały

Pride and Glory
thriller, USA/Niemcy, 2008, 130 min.
reżyseria: Gavin O'Connor
obsada: Colin Farrell, Edward Norton, Jennifer Ehle, Jon Voight, Noah Emmerich
Premiera w Ale kino+: 6.09.2014 r.
5.00
343
5 głosy | 34 miejsce w rankingu
W cieniu chwały

Czterej policjanci, rodzinne sekrety i śledztwo, które odkrywa zaskakującą prawdę . Edward Norton, Colin Farrell i Jon Voight w thrillerze policyjnym "W cieniu chwały".

Policjanci z nowojorskiego 31. Posterunku przeprowadzają nalot na handlarzy narkotykami. Misternie zaplanowana akcja jednak się nie udaje - funkcjonariusze wpadają w śmiertelną pułapkę, czterech z nich ginie. Tragedia porusza całą nowojorską policję, która rozpoczyna intensywne śledztwo. Komendant Francis Tierney (Jon Voight) chce, by jego młodszy syn Ray (Edward Norton) dołączył do grupy dochodzeniowej. W sprawę zamieszany jest także starszy brat Raya, Francis Junior (Noah Emmerich). Był on przełożonym zabitych policjantów a jego dalsza kariera stoi obecnie pod dużym znakiem zapytania. Z biegiem czasu Ray wpada na ślad afery korupcyjnej, w którą zamieszany jest jego szwagier Jimmy (Colin Farrell) - również policjant. Teraz Ray staje przed wyborem - ujawnić szokującą prawdę czy chronić honor rodziny.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...