Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. WIEJSKIE ŻYCIE

WIEJSKIE ŻYCIE

Country Life
dramat, Australia, 1994, 113 min.
reżyseria: Michael Blakemore
obsada: Greta Scacchi, John Hargreaves, Kerry Fox, Sam Neill
Premiera w Ale kino+: 21.12.2002 r.
343

Adaptacja słynnego dramatu Antoniego Czechowa "Wujaszek Wania", przeniesiona w australijskie realia. Akcja rozgrywa się po zakończeniu I wojny światowej na jednej z owczych farm.

Po śmierci ojca Jack Dickens (John Hargreaves), dorastający chłopak żyjący ze swą wiekową matką oraz bratanicą Sally (Kerry Fox), musi zapomnieć o literackich aspiracjach i skupić się na prowadzaniu gospodarstwa. Jedynym kontaktem z wielką literaturą są książki wysyłane z Londynu przez ojca Sally, Alexandra (Michael Blakemore), który opuścił córkę po śmierci żony. Tymczasem dziewczyna zakochuje się w sympatycznym lekarzu Maxie Askeyu (Sam Neill), on jednak nie odwzajemnia jej młodzieńczego, gorącego uczucia. Z Anglii zaś powraca ojciec Sally z drugą, atrakcyjną i młodą żoną Deborah (Greta Scacchi).
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...