Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Wypadek

Wypadek

The Accident (The Light)
Miniserial, Wielka Brytania, 2019, 60 min.
reżyseria: Sandra Goldbacher
obsada: Joanna Scanlan, Sarah Lancashire, Sidse Babett Knudsen
Premiera w Ale kino+: 19.04.2020 r.
1.00
343
1 głosy | 69 miejsce w rankingu
Wypadek
© The Forge and all3media international

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki.

Walijskich miasteczkiem wstrząsa eksplozja na terenie nowej inwestycji. Giną nastolatkowie. Polly, matka jedynego uratowanego dziecka, chce ustalić, kto jest winny tragedii. Zaczyna się kampania na rzecz prawdy; kampania, która zmieni życie rodziny Polly oraz lokalnej społeczności. Autorem scenariusza "Wypadku" jest Jack Thorne, znany z takich produkcji jak "Mroczne materie" i "Kto zabił Kiri".
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...