Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Zbrodnia w White House Farm

Zbrodnia w White House Farm

White House Farm
Serial kryminalny, Wielka Brytania, 2019, 60 min.
reżyseria: Paul Whittington
obsada: Cressida Bonas, Mark Stanley, Tom McCall
Premiera w Ale kino+: 15.03.2020 r.
4.17
343
50 głosy | 3 miejsce w rankingu
Zbrodnia w White House Farm
© New Pictures Company Pictures with all3media

Kto zamordował Bamberów? Oparta na faktach historia, w której z pedantyczną dokładnością analizuje się kulisy zbrodni sprzed ponad 30 lat.

Sierpień 1985 roku. Gospodarstwo na odludziu. Ktoś uśmiercił członków trzypokoleniowej rodziny Bamberów. W kręgu podejrzeń znajduje się córka, u której stwierdzono chorobę psychiczną. Jeden z detektywów nadal jednak drąży sprawę. Wypływają nowe dowody i pojawia się nowy oskarżony. Kto zatem stoi za zbrodnią na farmie? Na to pytanie odpowiada serial z gatunku true crime, powracający do wydarzeń, które do dziś poruszają brytyjską opinię publiczną.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...