Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Złodziej w hotelu

Złodziej w hotelu

To Catch a Thief
film sensacyjny, USA, 1955, 120 min.
reżyseria: Alfred Hitchcock
obsada: Cary Grant, Grace Kelly, Jessie Royce Landis
Premiera w Ale kino+: 16.06.2019 r.
343
Złodziej w hotelu

Film Alfreda Hitchcocka z legendami kina Carym Grantem ("Szarada", "Filadelfijska opowieść") i Grace Kelly ("Dziewczyna z prowincji", "Okno na podwórze") w rolach głównych. Osławiony były włamywacz przebywa na Riwierze Francuskiej, gdy dochodzą go słuchy o złodzieju, który imituje jego charakterystyczny styl.

Wytrawny złodziej Robie, który dzięki swoim popisowym wspinaczkom po fasadach domów zyskał przydomek "Kot", przebywa obecnie na "przestępczej emeryturze". Wiedzie idylliczne życie na Lazurowym Wybrzeżu. Jego spokój zakłócają jednak doniesienia w prasie o przestępcy, który w trakcie napadów powtarza stare taktyki Robiego. Policja szybko rozpoznaje osobliwe metody działań i zaczyna podejrzewać byłego złodzieja. Ten musi więc rozpocząć prywatne śledztwo, aby oczyścić się z zarzutów. W trakcie dochodzenia nawiązuje romans z pewną zachwycającą i wytworną kobietą.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...