Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. ŻYCIE WEWNĘTRZNE

ŻYCIE WEWNĘTRZNE

Życie wewnętrzne
dramat obyczajowy, 1986, Polska, 86 min.
reżyseria: Marek Koterski
obsada: Henryk Bista, Joanna Sienkiewicz, Maria Probosz, Wojciech Wysocki
Premiera w Ale kino+: 13.08.2002 r.
5.00
343
10 głosy | 438 miejsce w rankingu

Michał Mączyński (Wojciech Wysocki), znużony życiem 40-latek, mieszka wraz z żoną (Joanna Sienkiewicz) w bloku. Każdy dzień podobny jest do drugiego: wspólny obiad, wyrzucanie śmieci, majsterkowanie.

Pewnego dnia Michał zostaje zaatakowany przez psa sąsiada, a próba sforsowania wiecznie zacinających się drzwi swego mieszkania nie przynosi efektu. W czasie obiadu dowiaduje się od żony o grasującym w dzielnicy "wampirze", napadającym na kobiety. Małżonka twierdzi, że spotkała bandytę, lecz jej opowieść nie robi na nim większego wrażenia.

"Srebrne Lwy Gdańskie" oraz nagroda za montaż na FPFF w Gdańsku.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...